עמיאל צבי נגד עיריית גבעתיים

תובע (יוצג ע"י משרד עו"ד רונן רבי) הגיש תביעה כנגד בעל מכולת (יוצג ע"י משרד נשיץ) וכנגד עיריית גבעתיים (יוצגה ע"י משרדנו), בטענה כי בעודו הולך לתומו ברחוב מגוריו, נתקלה רגלו והסתבכה בחבק פלסטיק (אשר נועד לאגד חבילות עיתונים). כתוצאה מכך נפל ונפגע בקרסולו הימני.

לטענת התובע, התריע מספר פעמים בפני העירייה על הלכלוך ברחוב, סמוך למכולת, וכן אודות הסכנות הכרוכות בהשלכת פסולת (קרטונים, ניילונים וכו') על המדרכה. יחד עם זאת טען התובע, כי העירייה לא עשתה דבר כדי לטפל במפגעים אלו.

בפסק דינו קבע ביהמ"ש (הש' וולצקי) כי התובע כשל בהוכחת תביעתו.
לשיטתו של ביהמ"ש, עדותו של התובע הינה עדות יחידה של בעל דין וביהמ"ש אינו מתרשם מאמינותו.
ביהמ"ש קבע, כי התובע לא דיווח בזמן אמת אודות פגיעתו, ולא הציג מסמכים שיתמכו בטענה כי נפגע במועד המתאים למועדים המצוינים בכתבי טענותיו. גם אם נפגע התובע בסמוך למועדים הנטענים, אין לכך קשר לפעילות המכולת או לקיומם של מפגעים ברחובות.

כמו כן ציין ביהמ"ש, כי התובע לא בחל בהעלאת טענות שווא בכדי לזכות בכספים שאינם מגיעים לו מהנתבעות וניכר כי הגשת התביעה הינה ניסיון נוסף של התובע להביא לסגירת המכולת.

בסיכום פסה"ד דחה ביהמ"ש את התביעה כנגד הנתבעות, וחייב את התובע בתשלום הוצאותיהן בעין ובתשלום שכ"ט עו"ד בסך 8,000 ₪ + מע"מ.

התיק טופל במשרדנו ע"י עו"ד שי קין ועו"ד שני גולן.


לפסק הדין שהתקבל בבית משפט השלום בתל אביב-יפו - לחצו כאן

 
המחלקה עוסקת בדיני חברות, היי-טק והון סיכון, שוק ההון, וקניין רוחני. המחלקה מעניקה לחברות ולאנשי עסקים ליווי שוטף וכולל לרבות בהיבטי מיסוי והיבטים רגולטוריים.
המחלקה עוסקת בסכסוכים מורכבים, מאבקי שליטה בחברות, ליטיגציה של שוק ההון, אחריות מקצועית של נושאי משרה ובעלי מקצועות חופשיים ולשון הרע.
אנו מטפלים במאות תביעות גמל, פנסיה וביטוחי חיים (תביעות אבדן כושר עבודה, נכות ומוות). היינו ועודנו שותפים למשפטים בהם עוצבו רבות מן ההלכות של בית המשפט העליון בתחומים אלו.
המשרד מציע מטריה משפטית מקיפה של ייעוץ וליווי משפטי בענייני מקרקעין ליחידים, יזמים, משקיעים, קבלנים וחברות.
מחלקת הרשלנות הרפואית במשרדנו מונה 7 עורכי דין והיא מהגדולות והמובילות בארץ. צברנו ניסיון עצום בטיפול במאות תביעות בכל תחומי האחריות המקצועית הרפואית והפארה-רפואית.
אנו מטפלים בהליכי בוררות וגישור, לרבות ניהול הליכי גישור הן כמייצגים והן כמגשרים, בתחום המשפט האזרחי והמסחרי ובתחומי הנזיקין והביטוח.
למשרדנו רקורד של הצלחות בטיפול בתביעות ייצוגיות - הן כמייצגי תובעים והן כמייצגי נתבעים. כך השגנו ללקוחותינו פיצויים של עשרות מיליוני שקלים.

אהרנסון אבולעפיה ושות'
בית עובד 2, קומה 3, תל אביב 67134.  טל' 03-6250500.  פקס 03-6250501.  דואר אלקטרוני office@aaalaw.co.il

טוחן מדיה - בניית אתרים